Jarní prázdniny 2022

 

Nabízíme Vám možnost zaopatřit Vaše děti v období jarních prázdnin a poskytnout jim spoustu zábavy, dostatek sportovního vyžití i pobytu venku. Připravili jsme převážně sportovně zaměřený program, který však bude bavit i děti, které jinak sportovní aktivity nevyhledávají. Důraz klademe na dostatečně dlouhý pobyt na čerstvém vzduchu, děti však mohou sportovat i při nepříznivém počasí v naší vybavené klubovně a využít TRX, trampolínu, biliard, fotbálek, ribstol, balanční podložky a další tělocvičné nářadí. Pro relaxaci a odpočinek po sportovních výkonech jsme do programu zařadili také klidnější činnosti jako jsou deskové hry, zábavné týmové hry a rukodělné činnosti podle zájmu dětí.

Termín příměstského tábora: 7.- 11.3.2022 od 8:00 do 16:30. Děti u nás mohou být po předchozí dohodě od 7:30 do 18:00 hodin. Dotovaná cena za týdenní příměstský tábor je 690,- Kč, v ceně jsou obědy a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.

Přihlásit své dítě můžete e-mailem na zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 
 
Podmínky čerpání dotace k účasti dítěte na příměstském táboře:
 

oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání (dokládá se potvrzení)

dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ

rodiče vyplní několik dotazníků pro potřeby vyhodnocení projektu