Jarní prázdniny 2017

Nemůžete se svými dětmi odjet na jarní prázdniny na hory? Nevadí! U nás budou mít Vaše děti dostatek sportovního vyžití i pobytu venku. Připravili jsme převážně sportovně zaměřený program ve kterém děti mohou předvést své pohybové nadání při týmových i individuálních sportech. Důraz klademe na dostatečný pobyt na čerstvém vzduchu, děti však mohou sportovat i při nepříznivém počasí v naší vybavené klubovně a využít tak XBox, TRX, trampolínu, billiárd, ribstol a další tělocvičné nářadí. Pro relaxaci a odpočinek po sportovních výkonech jsme do programu zařadili také klidnější činnosti jako jsou deskové hry, dílničky a keramika.
Termín příměstského tábora:13.- 17.3.2017 od 8:00 do 16:30 hodin. Děti u nás mohou být po dohodě od 7:00 do 18:00 hodin.
 
 
 

DOTOVANÁ CENA TÝDENNÍHO TÁBORA 450,- Kč (viz podmínky níže)

V ceně jsou obědy, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 
Díky dotacím z EU nabízíme rodičům dětí 1.stupně ZŠ příměstské tábory za cenu stravy, jízdného, vstupného (při celodenním výletě) 450,- Kč celkem za celotýdenní program.
Podmínky pro získání dotované ceny:
oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání (dokládá se potvrzení)
dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ (dokládá se potvrzení)
rodiče vyplní krátký dotazník pro statistiku 
Neváhejte, kapacita je omezená
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 
 
Dotovaná cena: 100,- Kč za jednodenní program. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.