Letní prázdniny 2018

PŘEDŠKOLÁCI

Bude Vaše mateřská škola o prázdninách zavřená? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2018. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. 

Zvýhodněná cena za týdenní pobyt je 1990,- Kč pro děti od 3 let, jednotlivé dny 450,- Kč. Pro děti mladší 3 let platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání ve vyhřívaném bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Vitalité (oběd 50,- Kč, svačiny 17,- Kč/ks). V případě zájmu o přihlášení nám, prosím, napište na zdravaskolicka@seznam.cz a uveďte jméno dítěte, jeho věk a požadovaný termín docházky. Uhrazením zálohy je Vaše místo závazně zarezervováno.

 
 

ŠKOLÁCI 1.STUPNĚ ZŠ

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Součástí programu je koupání v bazénu a hry s vodou, které lze uskutečnit i za nepříznivého počasí, protože bazén je možno v chladnějším počasí vyhřívat a zakrývat. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 9.7. do 17.8.2018. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 8:00 do 16:00 hodin, děti mohou být u nás po dohodě od 7:30 do 17:00 hodin. 
 
 
Týdenní turnusy:
 
9.7.- 13.7. Z pohádky do pohádky - týden plný pohádkových her a hraní, pohádková cesta, dramatizace pohádky na přání dětí, vyrábění vlastního pohádkového kostýmu, celodenní výlet do pohádkového lesa a spousta dalších dobrodružství s pohádkovými postavami. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
16.7.- 20.7. Harry Potter week III. - již třetí ročník tábora pro milovníky bradavického dobrodružného života. Vítány jsou všechny rekvizity a kostýmy, které děti doma mají. Prožijeme týden jako v Bradavicích, každý den čeká na děti řešení nějaké nové záhady, pátrání po stopách lorda Voldemorta, vyrábění různých tématických předmětů. Celodenní výlet do Zapovězeného lesa. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
23.7.- 27.7.  Hello marshmallow ! Letní tábor pro kluky a holky, kteří se v rámci letních her, hledání pokladu a plnění rúzných úkolů chtějí naučit spoustu nových anglických slovíček. Děti se tak mohou přesvědčit, že angličtina nemusí být jen nuda ve školní lavici. Úroveň angličtiny bude aktuálně přizpůsobena dětem přihlášeným na tábor. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957.
 
30.7.- 3.8. Lesní dobrodružství je letní tábor pro všechny, kteří si chtějí úžít spoustu legrace a zábavy s kamarády a přitom se naučit poznávat zvířátka, rostliny i stromy, které můžeme najít v našich lesích. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957. 
 
6.8.- 10.8. Relax - odpočinkové aktiviy se sportovním zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, koupání v bazénu a hry s vodou, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
13.8.- 17.8. Relax II. - odpočinkové aktiviy se sportovním zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, koupání v bazénu a hry s vodou, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
   
 
 

CENA TÝDENNÍCH TÁBORŮ 990,- Kč. V ceně jsou obědy a pitný režim. Svačiny si děti nosí vlastní.

Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 

PŘEDŠKOLÁCI

Zavřeli Vám Vaši mateřskou školu o prázdninách? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2016. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. 

Zvýhodněná cena za týdenní pobyt na celý den je 1990,- Kč pro děti od 3 let. Pro děti mladší platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání ve vyhřívaném bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Lakšmanna (oběd 58,- Kč, svačiny 15,- Kč/ks)

 
 

ŠKOLÁCI

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2016. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 19:00 hodin.
 
Jednotlivé dny:
 
1.7. Dobrodružná výprava - celodenní výlet, na kterém děti zažijí velké dobrodružství při pátrání po vzácném nerostu, vyzkouší si různé praktické dovednosti pro pobyt ve volné přírodě, naučí se, jak postupovat v nenadálých krizových situacích, procvičí si znalosti o živé přírodě, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
7.7. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
8.7. Utkání ve stolních hrách, zajímavé workshopy, sportovní odpoledne. Indoorové a outdoorové aktivity, při kterých se děti pobaví a poučí zároveň. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
29.8. Cesta za pokladem - půldenní výlet. Plnění nejrůznějších úkolů, při kterých si děti procvičí své znalosti z různých oborů, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
30.8. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
31.8. Koloběžkiáda - půldenní výlet, při kterém je potřeba mít vlastní koloběžku s většími koly (ne malá kolečka jako jsou na in-line bruslích) a ideálně také helmu, rukavice a chrániče. Děti uvidí, co všecho se dá zažít s koloběžkou. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
Cena: pětidenní program 1 990,- Kč, třídenní program 1 300,- Kč, jednotlivé dny 490,- Kč. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
 
 
Týdenní turnusy:
 
11.7.- 15.7. Na paloučku s vílou Levandulínou - pro holčičky ve věku 6 - 11 let. Týden plný her a hraní v lese i na paloučku, vyrábění vlastního vílího kostýmu, celodenní výlet, tanečky a zpívánky a spousta dalších holčičích dobrodružství. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957.
 
18.7.- 22.7. Harry Potter week - pro milovníky bradavického dobrodružného života od 6 let. Vítány jsou všechny rekvizity a kostýmy, které děti doma mají. Prožijeme týden jako v Bradavicích, každý den čeká na děti řešení nějaké nové záhady, pátrání po stopách lorda Voldemorta, vyrábění různých tématických předmětů. Celodenní výlet do Zapovězeného lesa. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
25.7.- 29.7. Cesta do pravěku - pro děti od 6 let, které mají rády řešení záhad, obdivují dinosaury a chtějí se každý den přenést v čase do doby dávno minulé. Součástí programu jsou každodenní tvořivé dílničky s výtvarnicí Olgou Fryčovou Hořavovou, s níž děti budou při vytváření sošek a reliéfů zvířat a lidí pracovat s keramickou hlínou, malovat hlinkami a uhlíky na stěny, tělo i obličej, vyrábět pravěké oblečení, vymodelují si nádobu, kterou ozdobí plastickým reliéfem nebo malířsky pomocí barevných hlinek - engob. Celodenní výlet s návštěvou Antroposu. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
1.8.- 5.8., 8.8.- 12.8. Relax - odpočinkové aktivity pro děti 6 - 12 let. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, koupání v bazénu a hry s vodou, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
15.8.- 19.8. Před oponou za oponou budeme si všichni hrát! - divadelně pěvecký tábor pro holky a kluky ve věku 7 - 12 let, kteří si chtějí zkusit, jaké je to být hercem, herečkou, zpěvákem či zpěvačkou. Budeme si hrát s tělem, hlasem i společně mezi sebou, pojedeme na celodenní výlet a týden zakončíme velkou talentovou šou. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957. 
   
 

DOTOVANÁ CENA TÝDENNÍCH TÁBORŮ 400,- Kč (viz podmínky níže)

Díky dotacím z EU nabízíme rodičům dětí 1.stupně ZŠ příměstské tábory za cenu stravy, jízdného, vstupného (při celodenním výletu) 400,- Kč celkem za celotýdenní program ve  výše uvedených termínech.
Podmínky pro získání dotované ceny:
oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání
dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ
rodiče vyplní krátký dotazník
Neváhejte, kapacita je omezená
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 
 
Dotovaná cena: 100,- Kč za jednodenní program. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.