Letní prázdniny 2020

 

PŘEDŠKOLÁCI

Bude Vaše mateřská škola o prázdninách zavřená? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2020. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. 

Zvýhodněná cena za týdenní pobyt je 1990,- Kč pro děti od 3 let, jednotlivé dny 450,- Kč. Pro děti mladší 3 let platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání v bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Vitalité (oběd 54,- Kč, svačiny 17,- Kč/ks). V případě zájmu o přihlášení nám, prosím, napište na zdravaskolicka@seznam.cz a uveďte jméno dítěte, jeho věk a požadovaný termín docházky. Uhrazením zálohy je Vaše místo závazně zarezervováno.

 

 

ŠKOLÁCI 1.STUPNĚ ZŠ

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti dotované příměstské tábory v době letních prázdnin od 13.7. do 21.8.2020, s programem denně od 8:00 do 16:30 hodin, děti mohou být u nás od 7:30 do 18:00 hodin. 

 
Týdenní turnusy:
 
13.7.- 17.7. Povídám, povídám pohádku - týden plný pohádkových her a hraní, pohádková cesta, dramatizace pohádky na přání dětí, vyrábění vlastního pohádkového kostýmu, celodenní výlet do pohádkového lesa a spousta dalších dobrodružství s pohádkovými postavami. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
20.7.- 24.7. Harry Potter week V. - již pátý ročník tábora pro milovníky bradavického dobrodružného života. Vítány jsou všechny rekvizity a kostýmy, které děti doma mají. Prožijeme týden jako v Bradavicích, každý den čeká na děti řešení nějaké nové záhady, pátrání po stopách lorda Voldemorta, vyrábění různých tématických předmětů. Celodenní výlet do Zapovězeného lesa. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
27.7.- 31.7. Indiánské léto - tábor inspirovaný indiánskou tématikou, výroba totemu, indiánského obleku, hledání pokladu, plnění různých úkolů a dalších napínavých dobrodružství.  Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
3.8.- 7.8.  Partička - je letní tábor pro všechny, kteří si chtějí užít spoustu legrace a zábavy s kamarády při různých dramatických improvizacích, ztvárňování postav, scének a divadelního představení. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
10.8.- 14.8. Relax - odpočinkové aktiviy se sportovním zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
17.8.- 21.8. Relax II. - odpočinkové aktiviy se sportovním zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
   
 
Podmínky čerpání dotace k účasti dítěte na příměstském táboře:
 

oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání (dokládá se potvrzení)

dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ

rodiče při vstupu do projektu vyplní několik formulářů a v průběhu projektu dotazník v elektronické podobě pro potřeby vyhodnocení projektu

 
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.