Letní prázdniny 2023

 

PŘEDŠKOLÁCI (děti 2 - 6 let)

Bude Vaše mateřská škola o prázdninách zavřená? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2023. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. Zvýhodněná cena za týdenní pobyt je 1990,- Kč pro děti od 3 let, jednotlivé dny 450,- Kč. Pro děti mladší 3 let platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání v bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Vitalité (oběd 60,- Kč, svačiny 20,- Kč/ks). V případě zájmu o přihlášení nám, prosím, napište na zdravaskolicka@seznam.cz a uveďte jméno dítěte, jeho věk a požadovaný termín docházky. Uhrazením zálohy je Vaše místo závazně zarezervováno.

 

 

ŠKOLÁCI 1.STUPNĚ ZŠ

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Připravili jsme pro Vás a Vaše děti v době letních prázdnin příměstské tábory, které rozhodně nezatíží Váš rodinný rozpočet. Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Zároveň dětem ponecháme dostatek prostoru pro volnou hru s kamarády a pro dětmi oblíbené sportovní aktivity. Děti stráví maximum času venku, program uvnitř je plánován pouze v nepříznivém počasí. Kromě řízeného programu budou mít děti čas na společné vycházky do okolí, volné hry na dětských hřištích a sportovní aktivity podle vlastního výběru, to vše pod dohledem zkušených vedoucích.

Příměstské tábory proběhnou ve Zdravé školičce v Obřanech od 17.7. do 18.8.2023 s programem denně od 8:00 do 16:30 hodin, děti mohou být u nás od 7:30 do 17:00 hodin. 

 
Relax - odpočinkové aktiviy se širokým zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, celodenní výlet). Cena 1.990,- Kč, v ceně jsou obědy.
 
Sláva nazdar výletu - na každý den tábora je připraven zajímavý půldenní výlet na různá místa v Brně a blízkém okolí. Po návratu z výletu děti budou hrát hry na hřištích v okolí. Cena 1.990,- Kč, v ceně jsou obědy.
 
Kreativ - tábor, který rozvíjí kreativitu dětí prostřednictvím různých výtvarných technik. Přesto zbude čas na hry a zábavné aktivity venku i uvnitř. Cena 2.190,- Kč, v ceně jsou obědy a materiál ke tvoření.
 
 
 
 
Týdenní turnusy:
 

17.7.- 21.7. Relax I.

24.7.- 28.7. Sláva nazdar výletu I.
 
31.7.- 4.8. Kreativ
 
7.8.- 11.8. Sláva nazdar výletu II.
 
14.8.- 18.8. Relax II.
 
 
 
 
Pro malé i velké bikery a bikerky od 7 do 14 let, začínající i pokročilé, jsme připravili Biker Week, který se uskuteční 24.-28.7.2023. Více informací v sekci KLUBY/BIKER KLUB.
 
 
 
 
Kromě příměstských táborů čeká na děti také jeden pobytový táborkterý se uskuteční 21.-25.8.2023 v Jeseníkách, a je určený pro děti od 4 do 10 let. Ubytování se nachází v komfortně zařízeném penzionu v Hanušovicích, 5x denně strava s dostatkem čerstvého ovoce a zeleniny včetně pitného režimu. Děti stráví celý týden na horách na čerstvém vzduchu. Největší část programu budou výlety - Dolní Morava (sportovní a zábavní areál pro děti), Velké Losiny (zámek, zámecká zahrada a lázeňský park), Paprsek (dětské lanové centrum), Potůčník (léčivý pramen, kaple sv. Anny). Všechny výlety jsou přiměřené věku dětí, jejich fyzickým možnostem a schopnostem, nacházejí se v okruhu do 20 km od penzionu a děti budou mít vždy dostatek času na odpočinek a volnou hru. Cena 4.900,- Kč zahrnuje ubytování, stravu a pitný režim, dopravu a transfery, program se čtyřmi výlety, 24-hodinovou kvalifikovanou péči. 
 
 
 
 
 
Přihlásit své dítě můžete e-mailem na zdravaskolicka@seznam.cz. Napište, prosím, jméno dítěte, jeho věk a zvolený termín tábora.

Více informací: Bohdana Mazůrková 604 212 719