Podzimní prázdniny 2016

Chcete, aby Vaše děti strávily podzimní prázdniny v přírodě na zdravém vzduchu a dobře se pobavily a něco nového naučily i bez televize a počítače?
Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době podzimních prázdnin 26.- 27.10.2016, denně od 8:00 do 16:30 hodin. Děti se mohou účastnit programu tábora i v jednotlivých dnech.
Co je pro Vaše děti připraveno?
 
Příměstský tábor TROSEČNÍK (doporučený věk 6 - 8 let)
26.10. Dobrodružná výprava po stopách Lentila Kalany - celodenní výlet, na kterém děti zažijí velké dobrodružství při pátrání po zmizelém vědci, vyzkouší si různé praktické dovednosti pro pobyt ve volné přírodě, naučí se, jak postupovat v nenadálých krizových situacích, procvičí si znalosti o živé přírodě, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace.
27.10. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky ve Zdravé školičce, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí.   
 
 
Příměstský tábor VĚTRNÍK (doporučený věk 9 - 11 let)
26.10.Cesta za pokladem - celodenní výlet. Plnění nejrůznějších úkolů, při kterých si děti procvičí své znalosti z různých oborů, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace.
27.10. Koloběžkiáda - půldenní výlet, při kterém je potřeba mít vlastní koloběžku s většími koly (ne malá kolečka, jako jsou na in-line bruslích) a ideálně také helmu, rukavice a chrániče. Děti se dozví, co všecho se dá zažít s koloběžkou.
 
Dotovaná cena: 200,- Kč za dvoudenní program. Jednotlivé dny 100,- Kč. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.