Podzimní prázdniny 2017

Chcete, aby Vaše děti strávily podzimní prázdniny v přírodě na zdravém vzduchu a dobře se pobavily a něco nového naučily i bez televize a počítače?
Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době podzimních prázdnin 26.- 27.10.2017, denně od 8:00 do 16:30 hodin. Děti se mohou účastnit programu tábora i v jednotlivých dnech.
Co je pro Vaše děti připraveno?
 
 
Příměstský tábor SKŘÍTEK (doporučený věk 6 - 8 let)
26.10. Cesta za pokladem - celodenní výlet. Plnění nejrůznějších úkolů, při kterých si děti procvičí znalosti o živé přírodě, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace.
27.10. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky ve Zdravé školičce, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí.   
 
 
Příměstský tábor BIKER (doporučený věk 9 - 11 let, případně mladší děti fyzicky zdatné, vlastní kolo v dobrém technickém stavu podmínkou)
26.10.Celodenní výlet na kolách do blízkého okolí, pozorování podzimní přírody při přestávkách, nácvik zdolávání terénních překážek.
27.10. Půldenní výlet na kolách, po návratu pobyt na hřišti, sportovní hry.
 
Dotovaná cena: 250,- Kč za dvoudenní program. Jednotlivé dny 150,- Kč. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.