Podzimní prázdniny 2021

 
Nabízíme Vám a Vašim dětem dotovaný příměstský tábor v době podzimních prázdnin ve dnech 27. a 29.10.2021, denně od 8:00 do 16:30 hodin, děti mohou být u nás po dohodě od 7:00 do 18:00 hodin. Připravili jsme po oba dny půldenní výlety, na odpoledne jsou plánovány sportovní aktivity a hry na hřištích či při nepříznivém počasí hry v klubovně. Obědy a pitný režim zajistíme, cena 300,- Kč. Děti lze přihlásit i na jednotlivé dny, cena 200,- Kč za jeden den. Máte-li zájem, prosím o přihlášení co nejdříve na email zdravaskolicka@seznam.cz, počet míst je omezen.
 
 
 
Podmínky čerpání dotace k účasti dítěte na příměstském táboře:
 

oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání (dokládá se potvrzení)

dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ

rodiče vyplní několik dotazníků pro potřeby vyhodnocení projektu

 
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 

PŘEDŠKOLÁCI

Zavřeli Vám Vaši mateřskou školu o prázdninách? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2016. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. 

Zvýhodněná cena za týdenní pobyt na celý den je 1990,- Kč pro děti od 3 let. Pro děti mladší platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání ve vyhřívaném bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Lakšmanna (oběd 58,- Kč, svačiny 15,- Kč/ks)

 
 

ŠKOLÁCI

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2016. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 19:00 hodin.
 
Jednotlivé dny:
 
1.7. Dobrodružná výprava - celodenní výlet, na kterém děti zažijí velké dobrodružství při pátrání po vzácném nerostu, vyzkouší si různé praktické dovednosti pro pobyt ve volné přírodě, naučí se, jak postupovat v nenadálých krizových situacích, procvičí si znalosti o živé přírodě, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
7.7. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
8.7. Utkání ve stolních hrách, zajímavé workshopy, sportovní odpoledne. Indoorové a outdoorové aktivity, při kterých se děti pobaví a poučí zároveň. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
29.8. Cesta za pokladem - půldenní výlet. Plnění nejrůznějších úkolů, při kterých si děti procvičí své znalosti z různých oborů, protáhnou všechny svalové skupiny těla a užijí si přitom spoustu zábavy a legrace. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
30.8. Zábavná stanoviště a tvořivé dílničky, pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
31.8. Koloběžkiáda - půldenní výlet, při kterém je potřeba mít vlastní koloběžku s většími koly (ne malá kolečka jako jsou na in-line bruslích) a ideálně také helmu, rukavice a chrániče. Děti uvidí, co všecho se dá zažít s koloběžkou. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
Cena: pětidenní program 1 990,- Kč, třídenní program 1 300,- Kč, jednotlivé dny 490,- Kč. V ceně je oběd, pitný režim, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky.
 
 
Týdenní turnusy:
 
11.7.- 15.7. Na paloučku s vílou Levandulínou - pro holčičky ve věku 6 - 11 let. Týden plný her a hraní v lese i na paloučku, vyrábění vlastního vílího kostýmu, celodenní výlet, tanečky a zpívánky a spousta dalších holčičích dobrodružství. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957.
 
18.7.- 22.7. Harry Potter week - pro milovníky bradavického dobrodružného života od 6 let. Vítány jsou všechny rekvizity a kostýmy, které děti doma mají. Prožijeme týden jako v Bradavicích, každý den čeká na děti řešení nějaké nové záhady, pátrání po stopách lorda Voldemorta, vyrábění různých tématických předmětů. Celodenní výlet do Zapovězeného lesa. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
25.7.- 29.7. Cesta do pravěku - pro děti od 6 let, které mají rády řešení záhad, obdivují dinosaury a chtějí se každý den přenést v čase do doby dávno minulé. Součástí programu jsou každodenní tvořivé dílničky s výtvarnicí Olgou Fryčovou Hořavovou, s níž děti budou při vytváření sošek a reliéfů zvířat a lidí pracovat s keramickou hlínou, malovat hlinkami a uhlíky na stěny, tělo i obličej, vyrábět pravěké oblečení, vymodelují si nádobu, kterou ozdobí plastickým reliéfem nebo malířsky pomocí barevných hlinek - engob. Celodenní výlet s návštěvou Antroposu. Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
1.8.- 5.8., 8.8.- 12.8. Relax - odpočinkové aktivity pro děti 6 - 12 let. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, koupání v bazénu a hry s vodou, celodenní výlet). Více informací k programu: Bohdana Mazůrková 604 212 719.
 
15.8.- 19.8. Před oponou za oponou budeme si všichni hrát! - divadelně pěvecký tábor pro holky a kluky ve věku 7 - 12 let, kteří si chtějí zkusit, jaké je to být hercem, herečkou, zpěvákem či zpěvačkou. Budeme si hrát s tělem, hlasem i společně mezi sebou, pojedeme na celodenní výlet a týden zakončíme velkou talentovou šou. Více informací k programu: Věra Quinn 775 999 957. 
   
 

DOTOVANÁ CENA TÝDENNÍCH TÁBORŮ 400,- Kč (viz podmínky níže)

Díky dotacím z EU nabízíme rodičům dětí 1.stupně ZŠ příměstské tábory za cenu stravy, jízdného, vstupného (při celodenním výletu) 400,- Kč celkem za celotýdenní program ve  výše uvedených termínech.
Podmínky pro získání dotované ceny:
oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání
dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ
rodiče vyplní krátký dotazník
Neváhejte, kapacita je omezená
Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.