Pololetní prázdniny 2018

 
Chcete, aby Vaše děti strávily pololetní prázdniny bez televize, mobilu a počítače, dobře se pobavily a něco nového naučily?
Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstský tábor v době pololetních prázdnin 2.2.2018 od 8:00 do 16:30 hodin. (Děti u nás mohou být po dohodě od 7:15 do 18:00 hodin.)
Co je pro Vaše děti připraveno?
Zábavné hry a tvořivé dílničky v klubovně ve Zdravé školičce, návštěva Laser game, vycházka do okolí a pobyt na sportovním hřišti. Vyvážená kombinace her a zábavných sportovních činností pro optimální psychický a fyzický rozvoj dětí.   
 
Dotovaná cena (podmínky níže): 150,- Kč za jednodenní program. V ceně je oběd, pitný režim, vstupenka na Laser game, pojištění, materiál ke tvoření, didaktické hračky a pomůcky. Přihlásit své dítě můžete e-mailem zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.
 
 
 
 
Díky dotacím z EU nabízíme rodičům dětí 1.stupně ZŠ příměstské tábory za cenu stravy, jízdného, vstupného 450,- Kč celkem za celotýdenní program.
Podmínky pro získání dotované ceny:
oba rodiče jsou zaměstnaní/podnikají/studují nebo jsou vedeni na ÚP jako aktivní uchazeči o zaměstnání (dokládá se potvrzení)
dítě/děti jsou žáky 1.stupně ZŠ (dokládá se potvrzení)
rodiče vyplní krátký dotazník pro statistiku 
Neváhejte, kapacita je omezená