Akce pro veřejnost

AKCE V LEDNU

 

ZIMNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si s dětmi vytvořit zajímavé výrobky z papíru. Dílna, na které spolupracují rodiče s dětmi, a ze které si přinesete domů hezký výrobek, se bude konat ve Zdravé školičce v pátek 17.1.2020 od 16:30 hodin. Cena za materiál je 20,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do čtvrtku 16.1.2020. Těšíme se na Vás.

 

 

LYŽAŘSKÝ VÝJEZD PRO DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

Ve čtvrtek 23.1.2020 pořádáme lyžařský výjezd pro děti předškolního věku do Olešnice, kde se dětem budou věnovat certifikovaní učitelé lyžování. Účastnit se mohou děti od 4 let (mladší děti pouze po dohodě) a to buď úplní začátečníci, nebo v různé pokročilosti. Bližší informace najdete v sekci OSTATNÍ v záložce Lyžařské výjezdy. Přihlášky posílejte na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz.

 

 

LYŽAŘSKÝ VÍKEND PRO DĚTI ŠKOLNÍHO VĚKU

Pro všechny školáky, kteří rádi lyžují, chtějí se zdokonalit v technice lyžování a přitom si užít spoustu zábavy, pořádáme lyžařský víkend s výukou lyžování v termínu 25.-26.1.2020. Bližší informace a další termíny najdete v sekci OSTATNÍ v záložce Lyžařské výjezdy. Přihlášky posílejte na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz.

 

 

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 31.1.2020

Pro školáky 1.stupně jsme připravili příměstský tábor v termínu pololetních prázdnin v pátek 31.1.2020. Na programu bude LASER GAME a mnoho další zábavy ve společnosti vrstevníků. Bližší informace najdete v sekci PŘÍMĚŠŤÁKY. Přihlášky posílejte na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz.

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 10.9.2019 po celý školní rok 2019/2020 se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ NEJEN PRO ŽENY
 

se nyní díky Vašemu zájmu bude konat ve Zdravé školičce pravidelně, a to v úterý od 19:30 do 20:30 hodin a ve čtvrtek od 19:00 do 20:00 hodin. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 70,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 700,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity našich prostor prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 15.1.2020. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.