Akce pro veřejnost

 

AKCE V SRPNU

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v srpnu si můžete přijít se svým dítětem zacvičit každé úterý od 9:30 do 11:30. Cvičení probíhá na zahradě Zdravé školičky na Fryčajove 117. Cena 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Rezervace místa na tel.č. 604212719 nejpozději do pondělka. V případě deště se cvičení nekoná.
 
 

 
 
CVIČENÍ NEJEN PRO ŽENY
 

se bude konat ve Zdravé školičce ve čtvrtek 15.8.2019 od 18:00 do 19:00 hodin. Cvičíme venku na zahradě, vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu včetně hlídání dětí je 80,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst pro Vás i Vaše dítě na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do čtvrtku 15.8.2019 do 12:00 hodin. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 15.8.2019. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.