Akce pro veřejnost

 

AKCE V DUBNU

 
NOC S ANDERSENEM

Na pátek 1.4.2022 jsme pro děti připravili zábavnou akci, která probíhá tento den po celé republice i u některých našich zahraničních sousedů, Noc s Andersenem, s přespáním ve školce. Program je určen pro děti ve věku 4 - 6 let, které se chtějí této akce zúčastnit. Noc s Andersenem začne v 18 hodin. Děti si užijí pohádkovou párty v maskách na téma pohádkových postav se spoustou zábavných her a soutěží, zatančí si na diskotéce, čeká je povídání o knížkách, které si s sebou přinesou, a společná večeře. Po skončení programu a nezbytné hygieně se uloží do postýlek a poslechnou si čtení pohádky z knížky, kterou si vyberou z přinesených knih. Ráno po snídani si děti v 9 hodin můžete vyzvednout. Cena 400,- Kč zahrnuje výše popsaný program, večeři, snídani, pitný režim během celého pobytu a kvalifikovanou péči o děti od 18 hodin v pátek do 9 hodin v sobotu. Rezervace míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Počet míst je omezený. Oblíbenou knížku a masku pohádkové postavy (nejlépe z této knížky) s sebou.
 

 

 
DÍLNIČKY PRO RODIČE S DĚTMI
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v pondělí 4.4.2022 od 15:30 ve Zdravé školičce. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Z důvodu omezené kapacity Vás prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do 3.4.2022. Cena za materiál jednoho výrobku je 30,- Kč.
 
 

 

 
VELIKONOČNÍ STEZKA
 
Na Zelený čtvrtek 14.4. jsme pro Vás připravili Velikonoční stezku. Akce je určena pro rodiče a děti, kteří společně půjdou po značené stezce, na které budou děti plnit různé úkoly. Na konci stezky čeká děti hledání velikonočních vajíček. Sraz u zadní brány školičky v 17 hodin, předpokládaný konec v 18 hodin na zahradě u řeky (poblíž hospůdky U Sosny). Svoji účast potvrďte, prosím, na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do 8.4.2022.
 
 

 

 
PÁLENÍ ČARODĚJNIC
 
V pátek 29.4. chystáme pro rodiče s dětmi pálení čarodějnic. Akce se koná na zahradě u řeky (poblíž hospůdky U Sosny) od 18 do 20 hodin. Vezměte si s sebou čarodějnické převleky na pořádný rej čarodějnic. Až se děti dosyta vyřádí, spálíme jednu hadrovou čarodějnici Morenu, abychom se tak definitivně rozloučili s letošní zimou, a pak bude možnost opéci si špekáčky. Kdo špekáčky nejí, přinese si občerstvení z vlastních zásob. Svoji účast potvrďte, prosím, na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do 25.4.2022.
 

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v březnu se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 
 

 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná každou středu vždy od 18:30 do 19:30 střídavě ve Zdravé školičce a na Kafaře (na Fryčajove pod kostelem). Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 150,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 1.500,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.