Akce pro veřejnost

 

AKCE V LISTOPADU

 
HALLOWEENSKÁ PÁRTY
 
Srdečně Vás zveme na Halloweenskou párty, jejíž součástí jsou tvořivé dílničky, zábavné hrátky a stezka odvahy. Akce se koná 5.11.2021 od 16:00 do 18:00 hodin ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz.
 

 

 
SVATOMARTINSKÝ LAMPIÓNOVÝ PRŮVOD
 
se koná 12.11.2021 od 16:00 do 18:00 hodin na Cacovickém ostrově. Od 16 hodin si můžete projít naučnou stezku, která začíná u psí školy. Po 16.hodině přijedou jezdci na koních a děti, které budou chtít, se budou moci povozit (50,- Kč uhraďte, prosím, přímo lidem u koní). V 17:30 vyrazí průvod s lampióny proti proudu řeky směrem k fotbalovému hřišti, kde bude možnost si zakoupit občerstvení v hospůdce na hřišti. Teplé oblečení, lampióny a dobrou náladu s sebou.
 
Svatomartinská stezka bude přístupná až do neděle 21.11.2021. Pro dáreček za vyluštěnou tajenku se k nám můžete zastavit každý všední den mezi 13. a 16.hodinou.
 
 

 

 

UKÁZKA VÝCVIKU POLICEJNÍCH PSŮ

Ve čtvrtek 25.11.2021 k nám do Zdravé školičky zavítají policejní psovodi, aby dětem ukázali výcvik jejich služebních psů. Kdo jste s dětmi doma a chtěli byste se na výcvik také podívat, přijďte v 10 hodin k zadnímu vstupu z ulice Cihelní. Rádi se s Vámi o zážitek podělíme.

 

 

CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 7.9.2021 po celý školní rok 2021/2022 a také v době letních prázdnin se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
 
 
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná každou středu vždy od 19:00 do 20:00 hodin. Nyní cvičíme na Kafaře (na Fryčajove pod kostelem). Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 80,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 800,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.