Akce pro veřejnost

AKCE V ÚNORU

 
ZIMNÍ DÍLNIČKY
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v úterý 13.2.2024 od 15:30 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Cena za materiál je 50,- Kč. Budeme se na Vás těšit. Vaše místa si rezervujte na e-mailu zdravaskolicka@seznam.cz do 12.2.2024.
 

 
JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ VÝUKOVÉ VÝJEZDY
 
Pro děti od 4 let pořádáme 1., 15. a 29.2.2024 lyžařské výjezdy do Olešnice s výukou lyžování s certifikovaným učitelem lyžování. Podrobné informace najdete v záložce OSTATNÍ/Lyžařské výjezdy.
 

 

 
VÍKENDOVÉ LYŽAŘSKÉ VÝUKOVÉ VÝJEZDY
 
Pro děti od 6 let pořádáme 17.-18.2. a 24.-25.2.2024 lyžařské výjezdy do Jeseníků s výukou lyžování s certifikovaným učitelem lyžování. Podrobné informace najdete v záložce OSTATNÍ/Lyžařské výjezdy.
 

 

 
ČAS JEN PRO NÁS DVA
 

Dovolujeme si vás informovat o blížící se kampani Národní týden manželství, která v letošním roce připadá na týden mezi 12. 2. – 18. 2. 2024. Jedná se o 18. ročník a mottem jsou „Kořeny a křídla“.

Cílem akce je posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství a též motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství.

Statutární město Brno se zapojuje do kampaně již několikátým rokem, jelikož spokojenost rodin bere jako jednu ze svých priorit. Záštitu nad kampaní převzal člen Rady města Brna RNDr. Filip Chvátal, Ph.D.

Zdravá školička připravila v rámci této kampaně aktivitu, které se mohou zúčastnit jak manželské páry, tak životní partneři, aby posílili svůj vzájemný partnerský vztah a poznali se i z trochu jiné stránky, než jak se znají. 

Název akce: ČAS JEN PRO NÁS DVA

Datum akce a čas: 17.2.2024 9:00 – 17:00

Místo konání: Mateřské výchovně vzdělávací centrum Zdravá školička, Fryčajova 117, Brno 614 00 

Přihlášení/registrace/vstupné: nutná rezervace míst na emailu zdravaskolicka@seznam.cz

V ceně vstupného 300,- Kč/pár je kromě programu také občerstvení a dárek.

Stručný popis akce: Akce je určena pro páry, které se chtějí ve svém společném vztahu posunout dál, hledat nové možnosti, příležitosti a zážitky pro jeho upevnění a posílení. Na programu budou zábavné aktivity, při kterých se partneři poznají i z jiné stránky, než kterou znají, vytvoří si společně Vision Board, čeká na ně příjemná masáž rukou, dámy se budou moci nechat nalíčit a jako překvapení na závěr obdrží dárek.

Organizátor: Cesta pro děti z.s.

 

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v únoru se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 10:30 v Orlovně na Hlaváčové. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 

 
 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná vždy ve středu od 18:30 do 19:30 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Vezměte s sebou podložku na cvičení a láhev pití. Cena za lekci je 100,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz vždy do úterý. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.