Akce pro veřejnost

 

AKCE V LEDNU

 
DÍLNIČKY PRO RODIČE S DĚTMI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v pondělí 17.1.2022 od 15:30 ve Zdravé školičce. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Z důvodu omezené kapacity Vás prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do 14.1.2022. Cena za materiál jednoho výrobku je 20,- Kč.
 

 

 
 
PŘEDNÁŠKA PROFESIONÁLNÍ MEDIÁTORKY
 
 
Zveme Vás na přednášku na téma Jak na konflikty v každodenním životě, která se koná 25.1.2022 od 17:30 ve Zdravé školičce. Součástí přednášky je diskuse a možnost konzultace konkrétních situací. Rezervace míst na e-mailu zdravaskolicka@seznam.cz do 23.1.2022. Vstupné 70,- Kč.
 
 

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v lednu se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 
 

 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná každou středu vždy od 18:30 do 19:30 střídavě ve Zdravé školičce a na Kafaře (na Fryčajove pod kostelem). Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 80,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 800,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.