Akce pro veřejnost

 

AKCE V PROSINCI

 

 
MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA
 
Zveme Vaše děti na Mikulášskou besídku, která se uskuteční 5.12.2022 od 15:00 do 18:00 hodin ve Zdravé školičce. Na děti čekají mikulášské tvořivé dílničky, při kterých si budou moci rozvíjet svoji kreativitu, zatančí si na diskotéce, zahrají zábavné hry a společně připraví písničky a básničky pro Mikuláše, který jim na závěr přinese mikulášskou nadílku. Akce je určena pro děti od 4 do 8 let bez přítomnosti rodičů. Účast mladších či starších dětí je na zvážení rodičů. V ceně 200,- Kč je materiál na tvoření, program, zajištění kvalifikovaného pedagogického dozoru, občerstvení a nadílka. Rezervace míst do 2.12. na email zdravaskolicka@seznam.cz. Není třeba se bát čerta, ten na naši besídku nepřijde!
 
 

 

 
 
 
VÁNOČNÍ DÍLNIČKY
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v pondělí 12.12.2022 od 15:30 ve Zdravé školičce. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Z důvodu omezené kapacity Vás prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do 11.12.2022. Cena za materiál jednoho výrobku je 50,- Kč.
 
 
 

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v prosinci se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 10:30 v Orlovně na Hlaváčové. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 
 

 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná každou středu vždy od 18:30 do 19:30 ve Zdravé školičce. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za lekci je 150,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 1.500,- Kč s platností 3 měsíce, lze přijít i na jednotlivé lekce. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.