Akce pro veřejnost

 

AKCE V ZÁŘÍ

 
 
 
 
BRNĚNSKÉ DNY PRO ZDRAVÍ 2020 VE ZDRAVÉ ŠKOLIČCE
 
V rámci akce Brněnské dny pro zdraví, do které jsme se zapojili, jsme pro Vás připravili tyto aktivity:
 
 
CVIČENÍ PRO RODIČE A DĚTI
 
Přijďte si zacvičit společně se svým dítětem ve věku 2-5 let do Orlovny, Hlaváčova 20 v Obřanech dne 22.9.2020 od 9:30 do 10:30. Čeká Vás spoustu pohybových her pro malé i velké, rozcvička s říkadly i písničkami, při níž si procvičíte všechny svalové skupiny, opičí dráha a tanečky a taneční hry se zpěvy. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Pokud se Vám cvičení bude líbit, můžete pak za námi chodit pravidelně v úterky na stejné místo ve stejný čas. Z důvodu omezené kapacity prosíme zájemce, aby si rezervovali svá místa do 21.9.2020 na email zdravaskolicka@seznam.cz. Vaše dotazy zodpovíme na telefonu 604 212 719 nebo na uvedeném mailu. Těšíme se na Vás a Vaše děti.
 
 
 
BODY BALANCING
 
Zveme Vás na ukázkovou lekci cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému, která se koná v úterý 22.9.2020 od 18 do 19 hodin na zahradě Zdravé školičky na Fryčajove 117 v Obřanech, vstup zadním vchodem z Cihelní. Cvičení je vhodné pro ženy v každém věku v různé fyzické kondici i pokročilosti ve cvičení, zpevňuje problematické partie těla (stehna, břicho, zadeček) a působí preventivně proti bolesti zad. Vezměte si s sebou pohodlné sportovní oblečení, podložku na cvičení a láhev s pitím. Cvičíme venku, výběr oblečení podřiďte aktuálnímu počasí, v případě deště se přesuneme dovnitř. Pokud se Vám cvičení bude líbit, můžete pak k nám chodit cvičit pravidelně. Z důvodu omezené kapacity prosíme zájemce, aby si rezervovali svá místa do 21.9.2020 na email zdravaskolicka@seznam.cz. Vaše dotazy zodpovíme na telefonu 604 212 719 nebo na uvedeném mailu. Těšíme se na Vás.
 
 
 
BIKER MANIA OBŘANY
 
Dne 24.9.2020 v čase od 16 do 18 hodin se mohou Vaše děti ve věku 6-15 let zúčastnit ukázkové lekce výcviku terénní cyklistiky našeho Bikerklubu. Sraz je v 16 hodin u zadní brány Zdravé školičky na Fryčajove 117 v Obřanech, zadní vchod je z ulice Cihelní. Podmínkou je vlastní kolo v bezvadném stavu, cyklohelma a cyklistické rukavice. Kdo má chrániče na kolena, lokty, holeně, ať si je vezme také. Děti budou pod dohledem trenéra zkoušet zdolávat různé terénní nerovnosti a naučí se jezdit na pumptracku. Z důvodu omezené kapacity prosíme rodiče, aby svým dětem rezervovali místa do 23.9.2020 na email zdravaskolicka@seznam.cz. Děti se budou moci lekce zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů, formulář obdržíte mailem. Vaše dotazy zodpovíme na telefonu 604 212 719 nebo na uvedeném mailu. Těšíme se na Vaše děti.
 

 

 
 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 8.9.2020 po celý školní rok 2020/2021 a také v době letních prázdnin se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ NEJEN PRO ŽENY
 

se nyní koná na zahradě Zdravé školičky v úterý a ve čtvrtek od 18:00 do 19:00 hodin. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 70,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 700,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity našich prostor prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 15.8.2020. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.