Akce pro veřejnost

AKCE V ČERVNU

UKÁZKOVÉ LEKCE VÝUKY TRAILOVÉHO JEŽDĚNÍ PRO DĚTI VE VĚKU 6-15 LET

Ukázkové lekce se zaměřením na zdolávání terénních nerovností, výuka jízdy na pumptracku, přejíždění sklápěcí lávky, nácvik sjíždění schodů, nadhazování předního a zadního kola, technika nájezdu na obrubník a jízdy po úzké lávce. Cílem akce je ukázat dětem, jak mohou trávit svůj volný čas venku bez mobilu a počítače. Přijďte se naučit spoustu nových triků. Vlastní cyklistická výbava v bezvadném stavu je podmínkou.

Den a hodina konání: 20.6.2024   16:00 – 18:30 (6-10 let)

                                      21.6.2024   16:00 – 19:00 (11-15 let)

                                      27.6.2024   16:00 – 18:30 (6-10 let)

                                      28.6.2024   16:00 – 19:00 (11-15 let)

Sraz účastníků: Zdravá školička, Fryčajova 117, Brno – Obřany 614 00, vstup zahradou z ulice Cihelní

Pro účast na akci je třeba předchozí e-mailové rezervace: zdravaskolicka@seznam.cz nejpozději den před konáním akce

V sekci KLUBY/BIKER KLUB najdete více informací o BIKER KLUBU. Těšíme se na nové bikery a bikerky.
 
 

 
LETNÍ DÍLNIČKY
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů/prarodičů, které se koná v úterý 11.6.2024 od 15:30 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů/prarodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič/prarodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí. Cena za materiál je 50,- Kč. Budeme se na Vás těšit. Vaše místa si rezervujte na e-mailu zdravaskolicka@seznam.cz do 10.6.2024.
 
 

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v červnu se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 10:30 v Orlovně na Hlaváčové. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná vždy ve středu od 19:00 do 20:00 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Vezměte s sebou podložku na cvičení a láhev pití. Cena za lekci je 100,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz vždy do úterý. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.