Akce pro veřejnost

AKCE V LEDNU

z důvodu nařízení vlády se žádné akce nekonají
 
 
 
 

AKCE V PROSINCI

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 8.9.2020 po celý školní rok 2020/2021 a také v době letních prázdnin se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
Po přerušení cvičení v říjnu a v listopadu z důvodu nařízení vlády jsme cvičení zahájili opět od 8.12. a dodržujeme opatření proti šíření nákazy COVID-19.
 
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná  ve dnech 8.12., 16.12. a 21.12. vždy od 19:00 do 20:00 hodin. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 80,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 800,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity našich prostor prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 10.12.2020. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.