Akce pro veřejnost

 

AKCE V ČERVNU

Kampaň města Brna 

BRNĚNSKÉ DNY PRO ZDRAVÍ

 

CVIČENÍ PRO RODIČE S DĚTMI

Ukázková lekce cvičení pro rodiče a děti ve věku 2-5 let plná básniček a písniček, při kterých si děti společně s rodiči protáhnou celé tělo a zahrají si spoustu zábavných her. Pohodlné oblečení a sportovní obuv do tělocvičny s sebou.

Den a hodina konání: 13.6.2023 9:30-10:30

Místo konání: Orlovna, Hlaváčova 20, Brno – Obřany 614 00

Pro účast na akci je třeba předchozí e-mailová rezervace: zdravaskolicka@seznam.cz do 12.6.2023

 

 

JÓGA PRO ŽENY

Ukázková lekce cvičení s posilováním hlubokého stabilizačního systému pro ženy v každém věku a pokročilosti. Podložku na cvičení a láhev s pitím s sebou. Za příznivého počasí cvičíme venku.

Den a hodina konání: 14.6.2023 18:30-19:30

Místo konání: Zdravá školička, Fryčajova 117, Brno – Obřany 614 00, vstup zahradou

Pro účast na akci je třeba předchozí e-mailová rezervace: zdravaskolicka@seznam.cz do 13.6.2023

 

 

BIKER MANIA Obřany

Ukázková lekce výcviku terénní cyklistiky pro děti ve věku 6-15 let. Odložte mobily a přijďte se naučit spoustu nových triků. Vlastní cyklistická výbava v bezvadném stavu je podmínkou.

Den a hodina konání: 15.6.2023 16:00-18:00

Místo konání: Zdravá školička, Fryčajova 117, Brno – Obřany 614 00, vstup zahradou

Pro účast na akci je třeba předchozí e-mailová rezervace: zdravaskolicka@seznam.cz do 14.6.2023

 

 

 
LETNÍ DÍLNIČKY
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v pondělí 5.6.2023 od 15:30 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Cena za materiál je 50,- Kč. Budeme se na Vás těšit.
 
 

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Také v červnu se můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 10:30 v Orlovně na Hlaváčové. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 
 

 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná každou středu vždy od 18:30 do 19:30 na zahradě Zdravé školičky, vstup zadem z ulice Cihelní. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za lekci je 100,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.