Akce pro veřejnost

 

AKCE V ZÁŘÍ

 

UKÁZKOVÁ LEKCE BIKER KLUBU
 
Pro děti, které by se chtěly přidat do našeho Biker klubu, jsme připravili ukázkové lekce, na kterých si děti mohou vyzkoušet, jak trénink probíhá. Pro děti od 6 do 10 let proběhne ukázková lekce 7.9.2023 od 16:00 do 18:30 hodin, pro starší děti 8.9.2023 od 16:00 do 19:00 hodin. Na obě lekce se dostavte v uvedený den v 16:00 hodin k zadní bráně Zdravé školičky. Podmínkou je vlastní cyklistická výbava v bezvadném stavu. Rezervace míst na e-mailu zdravaskolicka@seznam.cz do 6.9.2023. Informace na 604 212 719.
 

 

 
PODZIMNÍ DÍLNIČKY
 
Zveme Vás na společné tvoření dětí a rodičů, které se koná v pondělí 18.9.2023 od 15:30 ve Zdravé školičce na Fryčajove 117. Tvoření je vhodné pro děti od 2 do 6 let, míra pomoci rodičů závisí na věku a zručnosti dítěte. U nejmladších dětí tvoří rodič za asistence dítěte, starší děti už většinou pracují samostatně s občasnou pomocí rodiče. Cena za materiál je 50,- Kč. Budeme se na Vás těšit. Vaše místa si rezervujte na e-mailu zdravaskolicka@seznam.cz do 15.9.2023.
 
 
 

 

 
 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od září se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 10:30 v Orlovně na Hlaváčové. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší. Není třeba si rezervovat místo. Vstupné 50,- Kč/dítě, rodič zdarma. Těšíme se na Vás.
 
 

 

 
CVIČENÍ S POSILOVÁNÍM HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU
 

se koná ve středu 6.9.2023 od 18:30 do 19:45 na zahradě Zdravé školičky, vstup zadem z ulice Cihelní. Vezměte s sebou podložku na cvičení a láhev pití. Cena za lekci je 150,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do úterý 5.9.2023 do 18 hodin. Přidejte se k nám.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.