Akce pro veřejnost

AKCE V BŘEZNU

 

LYŽAŘSKÝ POBYT PRO DĚTI PŘEDŠKOLNÍHO VĚKU

V termínu 2.- 6.3.2020 pořádáme lyžařský pobyt pro děti předškolního věku v Jeseníkách, kde se dětem budou věnovat certifikovaní učitelé lyžování. Účastnit se mohou děti od 4 let (mladší děti pouze po dohodě) a to buď úplní začátečníci, nebo v různé pokročilosti. Bližší informace najdete v sekci OSTATNÍ v záložce Lyžařské výjezdy. Přihlášky posílejte na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz.

 

 

 

LYŽAŘSKÉ VÍKENDY PRO DĚTI ŠKOLNÍHO VĚKU

Pro všechny školáky, kteří rádi lyžují, chtějí se zdokonalit v technice lyžování a přitom si užít spoustu zábavy, pořádáme lyžařské víkendy s výukou lyžování v termínech 29.2.- 1.3.2020 a 7.3.- 8.3.2020. Bližší informace a další termíny najdete v sekci OSTATNÍ v záložce Lyžařské výjezdy. Přihlášky posílejte na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz.

 

 

 

JARNÍ DÍLNIČKY

Přijďte si s dětmi vytvořit stojánky na kartičky. Dílna, na které spolupracují rodiče s dětmi, a ze které si přinesete domů hezký výrobek, se bude konat ve Zdravé školičce v pátek 20.3.2020 od 16:30 hodin. Cena za materiál je 25,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do čtvrtku 19.3.2020. Těšíme se na Vás.

 

 
NOC S ANDERSENEM
 

V pátek 27.3.2020 zveme Vaše děti na již tradiční Noc s Andersenem s přespáním ve školce. Program je určen pro děti od čtyř let věku, které se chtějí této akce zúčastnit. Noc začne v 18 hodin. Děti si užijí pohádkovou cestu se spoustou zábavných úkolů, povídání o knížkách a poslech četby pohádek. Ráno po snídani si je rodiče mohou v 9 hodin vyzvednout. Cena 300,- Kč zahrnuje výše popsaný program, večeři, snídani, pitný režim během celého pobytu a kvalifikovanou péči o děti od 18 hodin v pátek do 9 hodin v sobotu. Rezervace míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Počet míst je omezený. Těšíme se na Vás :-)

 

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 10.9.2019 po celý školní rok 2019/2020 se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ NEJEN PRO ŽENY
 

se nyní díky Vašemu zájmu bude konat ve Zdravé školičce pravidelně, a to v úterý od 19:30 do 20:30 hodin a ve čtvrtek od 19:00 do 20:00 hodin. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 70,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 700,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity našich prostor prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc korun, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 15.3.2020. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.