Akce pro veřejnost

 

AKCE V ŘÍJNU

 
CVIČENÍ PRO DĚTI A RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ
 
Od 10.9.2019 po celý školní rok 2019/2020 se opět můžete těšit na cvičení rodičů s dětmi, které se koná každé úterý od 9:30 do 11:30 v Orlovně v Obřanech na ulici Hlaváčova. Vezměte si s sebou sportovní oblečení a sportovní obuv do tělocvičny. Cvičení je vhodné pro děti od 2 let, případně i mladší. Navazuje na cvičení v tělocvičně ZŠ Hamry v minulosti a děti se zde postupně seznamují s kolektivem vrstevníků, osvojují si respektování daných pravidel a pomaličku se tak připravují na vstup do školky. Kromě cvičení s množstvím říkadel a písniček, kdy se s dětmi rozhýbou také jejich rodiče, si děti zahrají sportovní hry, zadovádí na opičí dráze a zatančí mnoho tanečků. Jste-li doma a přemýšlíte, kam s dítětem vyrazit, rozhodně se přijďte za námi podívat. Děti k nám chodí rády a na každé cvičení se těší.
 
 

 

 
 
DÍLNIČKY
 
Přijďte si s dětmi vyrobit svíčky z včelího vosku. Dílna, na které spolupracují rodiče s dětmi, a ze které si přinesete domů hezký výrobek, se bude konat ve Zdravé školičce v úterý 15.10.2019 od 16:30 hodin. Cena za materiál je 50,- Kč. Z důvodu omezené kapacity prosíme o rezervaci míst na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz do pondělí 14.10.2019. Těšíme se na Vás.
 
 
 
 

 

 
 
 
CVIČENÍ NEJEN PRO ŽENY
 

se nyní díky Vašemu zájmu bude konat ve Zdravé školičce pravidelně, a to v úterý od 19:30 do 20:30 hodin a ve čtvrtek od 19:00 do 20:00 hodin. Vezměte s sebou podložku a láhev pití. Cena za osobu je 70,- Kč, platí se formou permanentky na 10 cvičení za 700,- Kč s platností 3 měsíce. Z důvodu omezené kapacity našich prostor prosíme o rezervaci místa na e-mail zdravaskolicka@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 

SEMINÁŘ 1. POMOCI DĚTEM

Vážení rodiče a prarodiče, dovolujeme si Vás pozvat na opravdu potřebný seminář, po jehož absolvování budete schopni zachránit lidský život. Seminář, který se koná 16.10.2019 od 17:00 hodin, pořádáme ve spolupráci s Magistrátem města Brna a je zdarma. Prosíme o rezervaci Vašeho místa, kapacita je omezená.

 

 

 
 

NÁVŠTĚVA MALÍŘSKÉHO ATELIÉRU (termín bude upřesněn podle počtu zájemců)

Zveme Vás na další návštěvu ateliéru malíře Libora Veselého, kde si budete moci prohlédnout jeho obrazy a zároveň sami namalovat svůj vlastní obraz na velkoformátové plátno. Akce je určena jak pro děti, tak pro dospělé jako způsob seberealizace, arteterapie a relaxu. V ceně 400,- Kč za osobu je obsaženo použití velkoformátového plátna v hodnotě několika tisíc, štětců a olejových barev. Použitá plátna budou recyklována, svůj výtvor si budete moci sami nafotit nebo Vám jej vyfotíme a fotky pošleme elektronicky. Vezměte si s sebou pracovní oblečení, barvy se špatně perou. Rezervace míst na zdravaskolicka@seznam.cz do 15.10.2019. Po rezervaci Vám pošleme další informace. Ateliér se nachází na ulici Cejl.