PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI NA 1.STUPNI ZŠ

Již od roku 2015 pro Vaše děti pravidelně připravujeme v době letních, podzimních, pololetních a jarních prázdnin příměstské tábory. Klademe důraz na dostatečně dlouhý pobyt dětí venku a možnost sportovního vyžití. Každý příměstský tábor má svoji náplň a organizovaný program, přesto dětem ponecháváme čas na volnou hru s kamarády podle svých zájmů a vlastního výběru. 
V ceně tábora je kromě programu a zajištění péče o děti oběd a pitný režim. Oběd je zajištěn prostřednictvím dodavatele Zdravý restaurant s.r.o., svačiny si děti nosí podle svých stravovacích zvyklostí z domu.
O děti pečují naši zkušení zaměstnanci. Kapacita příměstských táborů je 20 dětí. Při nepříznivém počasí mají děti zázemí v suterénních prostorách, kde se nachází klubovna s vlastním sociálním zařízením. Klubovna je vybavena mnžstvím her, hraček, knížek a výtvarných potřeb pro různá tvoření. Děti mohou využívat také řadu sportovních potřeb a vybavení pro sportování na zahradě školičky či na blízkém sportovním hřišti, kam rády chodí. Díky blízkosti lesa tráví děti hodně času právě tam, v letních měsících jsou navíc oblíbeným místem Sluneční lázně.
Za tu dlouhou dobu, co příměstské tábory pořádáme, se tu vystřídalo obrovské množství dětí. Máme radost, že se děti na tábory vrací, přivádějí k nám své kamarády a po čase také své mladší sourozence. Díky tomu víme, že se naše tábory dětem líbí, a už s chutí plánujeme další tábory.
Právě připravujeme pololetní příměstský tábor.

Pololetní prázdniny 2023

Rádi byste, aby Vaše děti strávily pololetní prázdniny bez televize, mobilu a počítače, dobře se pobavily a něco nového naučily? Připravili jsme pro Vaše děti příměstský tábor v době pololetních prázdnin v pátek 3.2.2023 od 8:00 do 16:30. Děti u nás mohou být od 7:30 do 17:00 hodin.

Co je pro Vaše děti připraveno?

Půldenní výlet, návrat zpět do školičky na oběd a po krátkém poledním klidu sportovní hry na hřišti. Při nepříznivém počasí zábavné týmové hry, deskové hry či různé rukodělné činnosti podle zájmu dětí v klubovně Zdravé školičky.  

Cena za příměstský tábor je 390,- Kč, v ceně je oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.

Přihlásit své dítě můžete e-mailem na zdravaskolicka@seznam.cz nebo telefonicky 604 212 719.