PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI NA 1.STUPNI ZŠ

Již od roku 2015 pro Vaše děti pravidelně připravujeme v době letních, podzimních, pololetních a jarních prázdnin příměstské tábory. Klademe důraz na dostatečně dlouhý pobyt dětí venku a možnost sportovního vyžití. Každý příměstský tábor má svoji náplň a organizovaný program, přesto dětem ponecháváme čas na volnou hru s kamarády podle svých zájmů a vlastního výběru. 
V ceně tábora je kromě programu a zajištění péče o děti oběd a pitný režim. Oběd je zajištěn prostřednictvím dodavatele Zdravý restaurant s.r.o., svačiny si děti nosí podle svých stravovacích zvyklostí z domu.
O děti pečují naši zkušení zaměstnanci. Kapacita příměstských táborů je 20 dětí. Při nepříznivém počasí mají děti zázemí v suterénních prostorách, kde se nachází klubovna s vlastním sociálním zařízením. Klubovna je vybavena mnžstvím her, hraček, knížek a výtvarných potřeb pro různá tvoření. Děti mohou využívat také řadu sportovních potřeb a vybavení pro sportování na zahradě školičky či na blízkém sportovním hřišti, kam rády chodí. Díky blízkosti lesa tráví děti hodně času právě tam, v letních měsících jsou navíc oblíbeným místem Sluneční lázně.
Za tu dlouhou dobu, co příměstské tábory pořádáme, se tu vystřídalo obrovské množství dětí. Máme radost, že se děti na tábory vrací, přivádějí k nám své kamarády a po čase také své mladší sourozence. Díky tomu víme, že se naše tábory dětem líbí, a už s chutí plánujeme další tábory.
Právě připravujeme letní příměstské tábory.

Letní prázdniny 2024

 

PŘEDŠKOLÁCI (děti 2 - 6 let)

Bude Vaše mateřská škola o prázdninách zavřená? Potřebujete zajistit kvalitní a profesionální péči o Vaše dítě? Nabízíme program plný her a zábavy se zachováním denního režimu mateřské školy při zajímavých činnostech hudebně pohybových, výtvarných, dramatických. Připravili jsme pro Vás a Vaše děti příměstské tábory v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2024. Týdenní turnusy i jednotlivé dny, denně od 7:00 do 18:00 hodin. Zvýhodněná cena za týdenní pobyt je 1990,- Kč pro děti od 3 let, jednotlivé dny 490,- Kč. Pro děti mladší 3 let platí ceníkové ceny Zdravé školičky. V ceně je zábavný program především venku na naší krásné a bohatě vybavené zahradě včetně koupání v bazénu, materiál ke tvoření, sportovní potřeby, didaktické hry a hračky, půldenní výlety s přihlédnutím k věku a zralosti dětí a pitný režim. Lze zajistit stravu u společnosti Vitalité (oběd 65,- Kč, svačiny 20,- Kč/ks). V případě zájmu o přihlášení nám, prosím, napište na zdravaskolicka@seznam.cz a uveďte jméno dítěte, jeho věk a požadovaný termín docházky. Uhrazením zálohy je Vaše místo závazně zarezervováno.

 

 

ŠKOLÁCI 1.STUPNĚ ZŠ

Chcete zajistit Vašemu dítěti pestrý program a dobrou zábavu o prázdninách? Připravili jsme pro Vás a Vaše děti v době letních prázdnin příměstské tábory, které rozhodně nezatíží Váš rodinný rozpočet. Nabízíme kvalitně strávený čas při zajímavých činnostech, které budou děti bavit, rozvinou jejich intelekt, přinesou nové informace, protáhnou celé tělo a naučí novým dovednostem. Zároveň dětem ponecháme dostatek prostoru pro volnou hru s kamarády a pro dětmi oblíbené sportovní aktivity. Děti stráví maximum času venku, program uvnitř je plánován pouze v nepříznivém počasí. Kromě řízeného programu budou mít děti čas na společné vycházky do okolí, volné hry na dětských hřištích a sportovní aktivity podle vlastního výběru, to vše pod dohledem zkušených vedoucích.

Příměstské tábory proběhnou ve Zdravé školičce v Obřanech od 15.7. do 16.8.2024 s programem denně od 8:00 do 16:30 hodin, děti mohou být u nás od 7:30 do 17:00 hodin. 

 
Týdenní turnusy:
 

15.7.- 19.7.2024 Relax - odpočinkové aktiviy se širokým zaměřením. Připraveno je spousta her a zábavy různého charakteru podle vlastního výběru dětí (sportovní a pohybové hry, tvoření a výtvarné aktivity, hudební a dramatické hry, pobyt na sportovním hřišti, celodenní výlet). Cena 1.990,- Kč, v ceně je zajištění kvalifikované péče, program, materiál ke hrám a tvoření, oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.

22.7.- 26.7.2024 Sláva nazdar výletu - na každý den tábora je připraven zajímavý půldenní výlet na různá místa v Brně a blízkém okolí. Po návratu z výletu děti budou hrát hry na hřištích v okolí. Cena 1.990,- Kč, v ceně je zajištění kvalifikované péče, program, materiál ke hrám a tvoření, oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.
 
29.7.- 2.8.2024 Kreativ - tábor, který rozvíjí kreativitu dětí prostřednictvím různých výtvarných technik. Přesto zbude čas na hry a zábavné aktivity venku i uvnitř. Cena 2.200,- Kč, v ceně je zajištění kvalifikované péče, program, materiál ke hrám a tvoření, oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.
 
5.8.- 9.8.2024 Buď FIT - sportovní tábor, na kterém si děti vyzkouší různé sportovní disciplíny, dozví se různé zajímavosti ze světa sportu a zasoutěží si na Olympiádě. Cena 1.990,- Kč, v ceně je zajištění kvalifikované péče, program, materiál ke hrám a tvoření, oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.
 
12.8.- 16.8.2024 Máme rádi zvířata - tábor pro všechny milovníky zvířat a živé přírody. Každý den tábora se děti vypraví k nějakým zvířátkům a dozví se spoustu zajímavých informací z království zvířat. Cena 1.990,- Kč, v ceně je zajištění kvalifikované péče, program, materiál ke hrám a tvoření, oběd a pitný režim, svačiny si děti nosí z domu.
 
 
 

 

Pro malé i velké bikery a bikerky od 7 do 14 let, začínající i pokročilé, jsme připravili Biker Week, který se uskuteční 22.-26.7.2024. Více informací v sekci KLUBY/BIKER KLUB.

 
 
 
Kromě příměstských táborů čeká na děti také jeden pobytový tábor, který se uskuteční 19.-23.8.2024 v Jeseníkách, a je určený pro děti od 4 do 10 let. Ubytování se nachází v komfortně zařízeném penzionu v Hanušovicích, 5x denně strava s dostatkem čerstvého ovoce a zeleniny včetně pitného režimu. Děti stráví celý týden na horách na čerstvém vzduchu. Největší část programu budou výlety - Dolní Morava (sportovní a zábavní areál pro děti), Velké Losiny (zámek, zámecká zahrada a lázeňský park), Paprsek (dětské lanové centrum, Dalimilova rozhledna), Loučná nad Desnou (rybolov, obří trampolína), Potůčník (léčivý pramen, kaple sv. Anny). Všechny výlety jsou přiměřené věku dětí, jejich fyzickým možnostem a schopnostem, nacházejí se v okruhu do 20 km od penzionu a děti budou mít vždy dostatek času na odpočinek a volnou hru. Cena 4.900,- Kč zahrnuje ubytování, stravu a pitný režim, dopravu a transfery, program s výlety, 24-hodinovou kvalifikovanou péči. 
 
 
 
Přihlásit své dítě můžete e-mailem na zdravaskolicka@seznam.cz. Napište, prosím, jméno dítěte, jeho věk a zvolený termín tábora.

Více informací: Bohdana Mazůrková 604 212 719