Náš tým

Ve školním roce 2023/2024 jsou pro Vás a Vaše děti k dispozici:
 
 

Kamila García - třídní učitelka pro skupinu starších dětí

Kateřina Vystrčilová - třídní učitelka pro skupinu mladších dětí 

Bohdana Mazůrková - učitelka a lektorka zájmových  kroužků

Nikola Mazůrková - učitelka a lektorka příměstských táborů

Věra Quinn - zástup, kouč a mentor

Miroslava Jarošová - zástup

 

 

KAMILA GARCÍA  

Práce s dětmi je to, co jsem chtěla dělat od dětství. Sama mám čtyři chlapce a jednu holčičku. Absolvovala jsem kurz chůvy zakončený státní zkouškou, jehož součástí je i odborná znalost poskytování první pomoci. Po ukončení střední školy jsem odešla do zahraničí, kde jsem pracovala v rodinách s dětmi. Žila a pracovala jsem v Anglii, v Izraeli a v Americe, kde jsem poznala svého manžela, se kterým jsem po 5 letech odjela poznat jeho rodnou zemi Mexiko. Po roce a půl v Mexiku jsme se rozhodli usadit natrvalo v České republice. Nyní jsme tu již 12 let a s manželem i dětmi se snažíme poznávat Čechy a Moravu, jak jen to je možné. Výlety, jízda na kole, plaváni a další sportovní aktivity pro děti, to je pro nás to nejlepší, co múžeme našim dětem dát.

 

 

        

BOHDANA MAZŮRKOVÁ

Kvalifikovaná učitelka s pedagogickým vzděláním v oboru Učitelství pro mateřské školy, praxe ve státní mateřské škole Švermova 19, Brno - Bohunice, absolvovala I.cyklus hry na klavír v Lidové škole umění Jaroslava Kvapila v Brně, na Střední pedagogické škole v Boskovicích se věnovala hře na housle a flétnu, státní jazyková zkouška z německého jazyka, certifikovaná znalost anglického jazyka na úrovni Upper-Intermediate, ráda sportuje (lyže, kolo, brusle, plavání, turistika) a tvoří z různých materiálů, vyznává zdravý životní styl a živou stravu, absolvovala kurz 1.pomoci včetně praktického nácviku na resuscitačních figurínách, má moc ráda děti, odmalička si přála být učitelkou ve školce, děti jsou pro ni čistá studánka, která odráží okolní svět a je na nás dospělých, jaký odraz to bude, respektuje individualitu každého dítěte a preferuje laskavý přístup.

 

 

 

    

VĚRA QUINN

„S dětmi pracuji již 20 let. Část svého života jsem prožila v Irsku, kde jsem vystudovala pedagogickou školu pro zakladatele předškolních vzdělávacích zařízení.  V současné době dokončuji tříletý vzdělávací blok Intuitivní pedagogiky. Mám bohaté a cenné zkušenosti s prací s dětmi ml. a st. školního věku, s dětmi s mentálním i fyzickým handicapem a s dětmi tzv. hyperaktivními. V roce 2016 jsem dokončila výcvik koučinku s M. Vokáčovou. Ke koučinku mne dovedli rodiče dětí s dotazy na mne, kteří hledali cestu k pochopení a poznání svých dětí a svoji polohu v roli rodiče. Svoji práci s dětmi vždy rozšiřuji o poradenství a koučink pro rodiče. Vzdělávání se v oblasti výchovy a vzdělávání dětí a bytí s dětmi jsou moje největší radostí a vášně, neustále mne učí novým poznáním a jsem vděčná za možnost zahlédnout svět skrze oči dětí, protože ony jej vidí takový, jaký by měl být…zábavný, dobrodružný a kouzelný, plný lásky, nových poznání a příležitostí ke tvoření ...“

 

 

 
 
 

MIROSLAVA JAROŠOVÁ

Kvalifikovaná učitelka s pedagogickým vzděláním v oboru Učitelství pro mateřské školy, mnohaletá praxe ve státních mateřských školách v Ostravě a v Brně
bývalá ředitelka mateřské školy Arménská 4, Brno - Bohunice, hraje na klavír, věnuje se ručním pracím, ráda čte, absolvovala praktický kurz 1.pomoci, dětem se věnovala celý svůj profesní život a představují pro ni tu nejvyšší hodnotu, k dětem je vlídná a trpělivá, pro každé dítě má otevřenou náruč.