Náš tým

Ve školním roce 2018/2019 jsou pro Vás a Vaše děti k dispozici tyto paní učitelky:
 
Věra Quinn - třídní učitelka pro skupinu starších dětí
Zuzana Valianová - třídní učitelka pro skupinu mladších dětí
Bohdana Mazůrková - učitelka pro skupinu mladších dětí
Miroslava Jarošová - zástup 
Jitka Pokorná - pomocná učitelka
 
 
 
    

VĚRA QUINN

„S dětmi pracuji již 20 let. Část svého života jsem prožila v Irsku, kde jsem vystudovala pedagogickou školu pro zakladatele předškolních vzdělávacích zařízení.  V současné době dokončuji tříletý vzdělávací blok Intuitivní pedagogiky. Mám bohaté a cenné zkušenosti s prací s dětmi ml. a st. školního věku, s dětmi s mentálním i fyzickým handicapem a s dětmi tzv. hyperaktivními. V roce 2016 jsem dokončila výcvik v koučinku s M. Vokáčovou. Ke koučinku mne dovedli rodiče dětí s dotazy na mne, kteří hledali cestu k pochopení a poznání svých dětí a svoji polohu v roli rodiče. Svoji práci s dětmi vždy rozšiřuji o poradenství a koučink  pro rodiče. Ve Zdravé školičce také vyučuji angličtinu děti i dospělé. Vzdělávání se v oblasti výchovy a vzdělávání dětí a bytí s dětmi jsou moje největší radostí a vášně, neustále mne učí novým poznáním a jsem vděčná za možnost zahlédnout svět skrze oči dětí, protože ony jej vidí takový, jaký by měl být…zábavný, dobrodružný a kouzelný, plný lásky, nových poznání a příležitostí ke tvoření ...“
 
 
 
 
 
 

ZUZANA VALIANOVÁ

Narodila se i studovala v rodném Brně. Vystudovala Pedagogickou fakultu a Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity. Protože se od mládí zajímá o zdravý životní styl a miluje sport a přírodu, zvolila si ke studiu obor biologie a tělesná výchova. Má šestiletou praxi na ZŠ jako učitelka těchto předmětů. Dobře ví, že pro fyzický i psychický rozvoj dítěte je nutný dostatek pohybu a to zejména na čerstvém vzduchu. Sama absolvovala Baletní školu I.V.Psoty a baletu se věnovala i dlouho do dospělosti. Později provozovala i atletiku. Má dvě malé děti, kterým se maximálně věnuje a moc ji to baví a naplňuje. Ve výchově je laskavá a usměvavá, vždy dává přednost klidnému a milému přístupu. Je trpělivá a řídí se respektováním osobnosti každého dítěte. Protože velmi ráda pracuje s malými dětmi, rozhodla se absolvovat akreditovaný kurz „Chůva pro děti do povinné školní docházky.“ Ve svém volném čase hodně sportuje se svojí rodinou a aktivně se věnuje kynologii.

 

 

 

 

        

BOHDANA MAZŮRKOVÁ

Kvalifikovaná učitelka s pedagogickým vzděláním v oboru Učitelství pro mateřské školy, praxe ve státní mateřské škole Švermova 19, Brno - Bohunice, absolvovala I.cyklus hry na klavír v Lidové škole umění Jaroslava Kvapila v Brně, na Střední pedagogické škole v Boskovicích se věnovala hře na housle a flétnu, státní jazyková zkouška z německého jazyka, certifikovaná znalost anglického jazyka na úrovni Upper-Intermediate, ráda sportuje (lyže, kolo, brusle, plavání, turistika) a tvoří z různých materiálů, vyznává zdravý životní styl a živou stravu, absolvovala kurz 1.pomoci včetně praktického nácviku na resuscitačních figurínách, má moc ráda děti, odmalička si přála být učitelkou ve školce, děti jsou pro ni čistá studánka, která odráží okolní svět a je na nás dospělých, jaký odraz to bude, respektuje individualitu každého dítěte a preferuje laskavý přístup.

 
 
 
 
 
 

MIROSLAVA JAROŠOVÁ

Kvalifikovaná učitelka s pedagogickým vzděláním v oboru Učitelství pro mateřské školy, mnohaletá praxe ve státních mateřských školách v Ostravě a v Brně
bývalá ředitelka mateřské školy Arménská 4, Brno - Bohunice, hraje na klavír, věnuje se ručním pracím, ráda čte, absolvovala praktický kurz 1.pomoci, dětem se věnovala celý svůj profesní život a představují pro ni tu nejvyšší hodnotu, k dětem je vlídná a trpělivá, pro každé dítě má otevřenou náruč.